PSB Mrówka - Biłgoraj

O firmie

PSB Mrówka - Biłgoraj

to nowoczesny sklep samoobsługowy z sektora "dom i ogród". Jego celem jest uzupełnienie aktualnej oferty składów PSB o nowy asortyment, kupowany przede wszystkim przez klientów detalicznych, prosto z półek marketu. Sklepy te posiadają w ofercie od kilku do kilkunastu tysięcy pozycji asortymentowych.
Baner Mrówka
PSB Mrówka w Biłgoraju działa już od 26 sierpnia 2006 roku. Pomysłodawcą założenia składu byli Elżbieta i Dariusz Nizio, małżeństwo, króre zainwestowało również w otwarcie kolejnych sieci Biłgorajsklich składów - PSB Fox oraz PSB PROFI.

Biłgorajska Mrówka zaopatrza nie tylko miasto ale także najbliższe okolice w asortyment wyposażenia domu i ogrodu. Sklep organizuje notorycznie akcje promocyjne i okazjonalne nie tylko dla dorosłych klientów, ale także dla najmłodszych. Dzieci mogą w Mrówce dostać prezent od Mikołaja w okresie Świąt Bożego Narodzenia, czy też otrzymać podarunek na Dzień Dziecka.

Sklep Mrówka wyglądem przypomina swoje większe odpowiedniki - hipermarkety budowlane. Nasza Mrówka to hala o powierzchni 2100 m² plus zewnętrzna część, tzw. "ogród". Towary są dostępne bezpośrednio na półkach, a klienci samodzielnie zabierają je do wózka lub koszyka. Magazyn stanowi górna część regałów, tzn. strefa powyżej 2,5 m wysokości nad podłogą. Aktualnie jesteśmy jednym ze 150 sklepów PSB Mrówka działających na terenie Polski.

Naszym zasadniczym celem jest umożliwienie setkom tysięcy mieszkańców naszego regionu, zakupów w jednym miejscu i bardzo dogodnym czasie wszelkich niezbędnych produktów do utrzymania lub remontu swoich mieszkań lub domów. Nasz sklep jest otwarty 7 dni w tygodniu przez kilkanaście godzin. Podstawową formą komunikacji Mrówek z klientami są kampanie promocyjne - dziesięć razy w roku mieszkańcy Biłgoraja i okolic są zapraszani do zakupów, poprzez dostarczane do ich domów, ulotki ze specjalnymi cenami na wybrane produkty. Uzupełnieniem tych akcji są specjalne katalogi "Wiosna" i "Jesień". Każdy z nich zawiera ofertę kilkuset produktów najchętniej nabywanych przez klientów w określonej porze roku.

W Biłgorajskiej Mrówce, podczas zakupów można posłuchać "Radia Mrówka". Jest to całodzienny serwis emitujący utwory muzyczne, przeplatane co kwadrans różnorodnymi reklamami i komunikatami np. lokalna prognoza pogody, rocznice, życzenia imieninowe, itp.

PSB Fox Biłgoraj PSB Profi Budowlane - Biłgoraj PSB Profi Auto Naprawa - BiłgorajM jak Mrówka

M jak Mrówka

AktualnosciPSB Mrówka - Biłgoraj
23-400 Biłgoraj
ul. Tarnogrodzka 28
NIP 9182043289, REGON 060109434
tel.: (84) 686 84 02
PSB Mrówka - Biłgoraj
www.mrowkabilgoraj.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone ©.

handel@psbmrowka-bilgoraj.com.pl
Kontakt:
Tel.: (0 84) 686 84 01
Tel.:(0 84) 686 84 02
FAX: (0 84) 686 84 00
Więcej...
stat4u