PSB Mrówka - Biłgoraj

Sieć sklepów
Grupa PSB
Polskie Składy Budowlane S.A. z siedzibą w Wełeczu k/Buska-Zdroju, działa na rynku od 14 lat, jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza ponad 300 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w ponad 470 składach budowlanych, w 150 sklepów PSB-Mrówka oraz w 24 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ponad 10 tysięcy osób.


PSB Profi Budowlane - Biłgoraj
Sklep PSB PROFI dedykowany jest przede wszystkim obsłudze firm budowlanych. Głównym asortymentem Profi są materiały, pochodzące od najbardziej znanych producentów w kraju. Najważniejszymi grupami towarowymi są: cement, wapno, materiały ścienne, izolacje wodochronne, pokrycia dachowe, rynny, termoizolacje, instalacje, chemia budowlana, stolarka, sucha zabudowa, sufity podwieszane, płytki ceramiczne, farby, materiały wykończeniowe, kostka brukowa, narzędzia i sprzęt budowlany oraz systemy oświetlenia.

Standardowa placówka PSB-Profi posiada następujące strefy:
  • sklep samoobsługowy,
  • strefa obsługi klienta (rozmowy handlowe, wystawianie dokumentów),
  • magazyn,
  • strefa składowania towarów mogących zalegać na zewnątrz,
  • miejsce do kompletowania towarów, odbieranych przez klientów w terminie późniejszym,
  • parking,
  • ekspozycje wybranych technologii budowlanych.

PSB Profi Auto Naprawa - Biłgoraj
Pomysłodawcą i właścicielem firmy jest małżeństwo Elżbieta i Dariusz Nizio, do których należą pozostałe składy budowlane w Biłgoraju: PROFI, FOX i Mrówka. Projekt został wdrożony do realizacji w pierwszych dniach grudnia 2013 roku, kiedy to wydzielono strefę na budowę hali serwisowej przy istniejącym już od 2010 roku budynku PSB PROFI, przy ulicy Tarnogrodzkiej 28 w Biłgoraju. Duży zasób areału ziemi pozwolił na swobodne zagospodarowanie nowoczesnej hali wraz z objazdami, nie przeszkadzając tym samym w sprawnym funkcjonowaniu magazynu i składu budowlanego.

Pod koniec sierpnia 2014 roku na kanale stanęły pierwsze auta do naprawy.
Profi Auto Naprawa zaprasza do współpracy klientów indywidualnych jak i firmy, oferując kompleksowe usługi w zakresie napraw aut osobowych, samochodów ciężarowych, TIR, samochodów dostawczych z HDS, wózków widłowych, ciągników i maszyn rolniczych oraz renowację aut zabytkowych. Ponadto jest możliwośc zakupienia w sklepie stacjonarnym PROFI akumulatorów, olejów i płynów eksploatacyjnych oraz akcesoriów motoryzacyjnych.

Zostając stałym klientem serwisu Klienci otrzymują rabat na wszystkie usługi, darmowe porady oraz usunięcie drobnych usterek gratis! Zapraszamy klientów indywidualnych jak i firmy do współpracy.

PSB Fox Biłgoraj
Sklep FOX został założony w 1996r. I od 2000r jest akcjonariuszem Grupy Polskie Składy Budowlane. Fox jest doskonałym uzupełnieniem składów Mrówka i Profi.

W ofercie znajdziecie: pokrycia dachowe i akcesoria, stolarkę okienną, chemię i ceramikę budowlaną, glazurę, terakotę, płyty gipsowe i akcesoria, farby zewnętrzne i elewacyjne, panele podłogowe i ścienne oraz wyposażenie łazienek (ceramika sanitarna, baterie, zlewozmywaki, kabiny prysznicowe, wanny). Firma posiada także własną linię produkcyjną do wytwarzania blachy trapezowej powlekanej i ocynkowanej o profilu T-18.

Wykwalifikowana kadra pracownicza zapewnia klientom doskonałą obsługę i co najważniejsze pomoże przy projektowaniu łazienki marzeń. Klienci mają do dyspozycji 1600m² powierzchni sklepu oferującego 40 000 pozycji magazynowych oraz specjalistyczny transport.

PSB Fox Biłgoraj PSB Profi Budowlane - Biłgoraj PSB Profi Auto Naprawa - BiłgorajM jak Mrówka

M jak Mrówka

AktualnosciPSB Mrówka - Biłgoraj
23-400 Biłgoraj
ul. Tarnogrodzka 28
NIP 9182043289, REGON 060109434
tel.: (84) 686 84 02
PSB Mrówka - Biłgoraj
www.mrowkabilgoraj.pl
Wszystkie prawa zastrzeżone ©.

handel@psbmrowka-bilgoraj.com.pl
Kontakt:
Tel.: (0 84) 686 84 01
Tel.:(0 84) 686 84 02
FAX: (0 84) 686 84 00
Więcej...
stat4u